Listopad 2017

Aby chrześcijanie w Azji, dając świadectwo Ewangelii swoimi słowami i czynami, przyczyniali się do dialogu, pokoju i wzajemnego zrozumienia, zwłaszcza z wyznawcami innych religii.

Referat Misyjny Świdnickiej Kurii Biskupiej, zaprasza wszystkie dzieci na VIII Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych 14 stycznia 2017 r. w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczawnie Zdroju

VIII Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych Szczawno Zdrój,14.I. 2017 r.

Program:

9.30 – Przyjazd i rejestracja grup

10.00 - Eucharystia pod przewodnictwem JE ks. bpa Ignacego Deca

11.15 - Przerwa na poczęstunek (przejście do Sali Teatru Zdrojowego)

12.00 - Jasełka misyjne w wykonaniu dzieci z  parafii św. Anny w Ząbkowicach  Śląskich

12.45 -  Prezentacja grup kolędniczych i wręczenie dyplomów – cz. I

13.00 -  Spotkanie z misjonarzem –  O. Michał Kurzynka OSPPE z R PA

13.30 -  Prezentacja grup kolędniczych i wręczenie dyplomów – cz. II

13.45-  Konkurs wiedzy o Tajlandii - nagrody

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO - ROZESŁANIE

- Prosimy o zgłoszenie grupy kolędniczych podając parafię, imię i nazwisko opiekuna oraz ilość osób.

- Każda grupa kolędnicza prezentuje się w strojach kolędniczych, z gwiazdą - przygotowuje ciekawy okrzyk....zawołanie,  który będzie charakteryzować daną grupę (nie śpiewamy kolędy, nie przedstawiamy scenki z kolędników misyjnych).

- Zachęcamy katechetów do przygotowania dzieci do udziału w konkursie wiedzy na temat Tajlandii (na podstawie wiadomości „Świat Misyjny nr6 2016 r. i materiałów „Kolędnicy Misyjni 2016”

- Uczestników spotkania prosimy o wcześniejsze zgłoszenie do Referatu Misyjnego Świdnickiej Kurii Biskupiej w terminie do dnia 5 stycznia 2017 r. telefonicznie: tel. 074/ 856 44 05 lub kom. 787 712 013 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Dla zgłoszonych przewidziana jest drożdżówki i herbata.