Menu użytkownika

Papieskie intencje ewangelizacyjne

Lipiec 2017

Za naszych braci i siostry, którzy oddalili się od wiary, aby dzięki naszej modlitwie i naszemu ewangelicznemu świadectwu ponownie odkryli obecność Pana bogatego w miłosierdzie oraz piękno życia chrześcijańskiego.

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

 

Referat Misyjny Kurii Świdnickiej organizuje w dniach 1-8 lipca 2017 r. w Bolesławowie przy Sanktuarium św. Józefa opiekuna Rodzin MISYJNE WAKACJE Z BOGIEM dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uczestnicy tego turnusu będą mieli okazję zapoznać się z sytuacją swoich rówieśników w krajach misyjnych oraz postaciami wielkich misjonarzy i świętych.

 

ZGŁOSZENIA DO 5 CZERWCA

Będzie to wielka duchowa przygoda połączona z radością przebywania we wspólnocie, czas modlitwy i wdzięczności za dar wiary. Każdego roku gościmy na turnusie misjonarzy i gości z krajów misyjnych.

W tym roku podczas całego tygodnia będzie z nami siostra Cynthia klawerianka,  pochodząca z  Nigerii, która przybliży nam kulturę i zwyczaje afrykańskie oraz zapozna z życiem codziennym  dzieci mieszkających w Nigerii.

Organizatorzy oprócz  wypoczynku  i zabaw troszczą się o  kształtowanie postaw  religijnych i społecznych  dzieci   w oparciu o konkretne przykłady świętych. Celem  spotkań misyjnych  jest również zachęcenie dzieci, ich rodzin do włączenia się w pomoc dla misji.

Koszt turnusu – 360 zł.

Zgłoszenia – 787 712 013, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KARTA UCZESTNICTWA DO POBRANIA

Linki

Przydatne adresy stron internetowych

Dzieło Pomocy Ad gentes -

http://www.adgentes.misje.pl/

Komisja Episkoapatu ds. Misji -

http://www.misje.pl/

Papieskie Dzieła Misyjne -

http://missio.org.pl/pontyfikat/

Miva Polska -

http://www.miva.pl/