Menu użytkownika

Papieskie intencje ewangelizacyjne

PAŹDZIERNIK 2018


Intencja ogólna: Aby osoby konsekrowane rozbudziły swój zapał misyjny i były obecne wśród ubogich, zepchniętych na margines i tych, którzy nie mają głosu.

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 1 użytkownik.

 

Referat Misyjny informuje,że  Ks. Biskup Ignacy Dec przychylił  się do prośby Ks. Jakuba Górskiego o zwolnienie go z funkcji Diecezjalnego Dyrektora Papieskich Dzieł Misyjnych.Jego następcą został mianowany wieloletni misjonarz na Wybrzeżu Kości Słoniowej  ks. Tadeusz Faryś.

 

Ks. Biskup Ignacy Dec przychylił  się do prośby Ks. Jakuba Górskiego o zwolnienie go z funkcji Diecezjalnego Dyrektora Papieskich Dzieł Misyjnych.
Bardzo dziękujemy Ks.Jakubowi za wieloletnią posługę w Referacie Misyjnym i modlimy się o błogosławieństwo Boże w pracy duszpasterskiej.

 

Równocześnie informujemy iż z dniem 15 października 2017r. , nowym dyrektorem tegoż referatu został mianowany wieloletni misjonarz na Wybrzeżu Kości Słoniowej,  ks. Tadeusz Faryś.

Nowy Ks. Dyrektor z radością przyjmie zaproszenie do szkoły lub parafii na przeprowadzenie animacji misyjnej.

Kontakt – 796-539-545; e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.