Listopad 2017

Aby chrześcijanie w Azji, dając świadectwo Ewangelii swoimi słowami i czynami, przyczyniali się do dialogu, pokoju i wzajemnego zrozumienia, zwłaszcza z wyznawcami innych religii.

Referat Misyjny informuje,że  Ks. Biskup Ignacy Dec przychylił  się do prośby Ks. Jakuba Górskiego o zwolnienie go z funkcji Diecezjalnego Dyrektora Papieskich Dzieł Misyjnych.Jego następcą został mianowany wieloletni misjonarz na Wybrzeżu Kości Słoniowej  ks. Tadeusz Faryś.

Bardzo dziękujemy Ks.Jakubowi za wieloletnią posługę w Referacie Misyjnym i modlimy się o błogosławieństwo Boże w pracy duszpasterskiej.

Równocześnie informujemy iż z dniem 15 października 2017r. , nowym dyrektorem tegoż referatu został mianowany wieloletni misjonarz na Wybrzeżu Kości Słoniowej,  ks. Tadeusz Faryś.

Nowy Ks. Dyrektor z radością przyjmie zaproszenie do szkoły lub parafii na przeprowadzenie animacji misyjnej.