Menu użytkownika

Papieskie intencje ewangelizacyjne

LUTY 2018

Intencja powszechna: Aby ci, którzy sprawują władzę materialną, polityczną lub duchową, nie pozwolili, by rządziła nimi korupcja.

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

 

Referat Misyjny informuje,że  Ks. Biskup Ignacy Dec przychylił  się do prośby Ks. Jakuba Górskiego o zwolnienie go z funkcji Diecezjalnego Dyrektora Papieskich Dzieł Misyjnych.Jego następcą został mianowany wieloletni misjonarz na Wybrzeżu Kości Słoniowej  ks. Tadeusz Faryś.

 

Ks. Biskup Ignacy Dec przychylił  się do prośby Ks. Jakuba Górskiego o zwolnienie go z funkcji Diecezjalnego Dyrektora Papieskich Dzieł Misyjnych.
Bardzo dziękujemy Ks.Jakubowi za wieloletnią posługę w Referacie Misyjnym i modlimy się o błogosławieństwo Boże w pracy duszpasterskiej.

 

Równocześnie informujemy iż z dniem 15 października 2017r. , nowym dyrektorem tegoż referatu został mianowany wieloletni misjonarz na Wybrzeżu Kości Słoniowej,  ks. Tadeusz Faryś.

Nowy Ks. Dyrektor z radością przyjmie zaproszenie do szkoły lub parafii na przeprowadzenie animacji misyjnej.

Kontakt – 796-539-545; e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.