Menu użytkownika

Papieskie intencje ewangelizacyjne

Styczeń 2019


Intencja ewangelizacyjna:

Za młodzież, szczególnie z Ameryki Łacińskiej, aby za przykładem Maryi odpowiedziała na wezwanie Pana do przekazywania światu radości Ewangelii.

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Referat Misyjny Świdnickiej Kurii Biskupiej, zaprasza wszystkie dzieci na IX Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych 13 stycznia 2018 r. w kościele pw.   Maryi Matki Kościoła  w Dzierżoniowie

 

Referat Misyjny Świdnickiej Kurii Biskupiej, zaprasza wszystkie dzieci na IX Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych 13 stycznia 2018 r. w kościele pw.   Maryi Matki Kościoła  w Dzierżoniowie

IX Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych - Dzierżoniów,13.I. 2018 r.

 Program:

  9.30 – Przyjazd grup, zawiązanie   wspólnoty ( II LO, ul. Garncarska 1)

10.00 – Prezentacja zespołów kolędniczych

                        Spotkanie z gośćmi z Afryki: s. Cynhtia i s. Antonia – Nigeria

11.00 – Poczęstunek

11.30 – Konkurs wiedzy o Libanie i Syrii

12.15 – EUCHARYSTIA pod przewodnictwem JE ks. Bpa Ignacego Deca

13.30 – Zakończenie – rozesłanie

 

- Prosimy o zgłoszenie grupy kolędniczych podając parafię, imię i nazwisko opiekuna oraz ilość osób. 

- Każda grupa kolędnicza prezentuje się w strojach kolędniczych, z gwiazdą - przygotowuje ciekawy okrzyk, zawołanie,  który będzie charakteryzować daną grupę (nie śpiewamy kolędy, nie przedstawiamy scenki z kolędników misyjnych).

- Zachęcamy katechetów do przygotowania dzieci do udziału w konkursie wiedzy na temat Libanu i Syrii (na podstawie wiadomości „Świat Misyjny nr6 2017 r. i materiałów „Kolędnicy Misyjni 2017”

- Uczestników spotkania prosimy o wcześniejsze zgłoszenie do Referatu Misyjnego Świdnickiej Kurii Biskupiej w terminie do dnia 5 stycznia 2018 r. telefonicznie: tel. 074/ 856 44 05 lub kom. 787 712 013 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 - Dla zgłoszonych przewidziane są drożdżówki i herbata.