wrzesień

• Intencja powszechna: Ekologicznie zrównoważony styl życia
    Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

W niedzielę 18 października 2020 roku rozpoczął się TYDZIEŃ MISYJNY pod hasłem:
„OTO JA, POŚLIJ MNIE” ( Iz 6, 8).

Jest to szczególny czas powszechnej troski o misjonarzy i dzieło ewangelizacji.

Ognisko misyjne ISKIERKI działające przy parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Wałbrzychu prowadzone jest przez katechetki p. Iwonę Kurowską i p. Beatę Wasiek. Zaangażowało się w przygotowanie oprawy liturgicznej, w tym szczególnym dniu.
Przypomnieliśmy o modlitwie różańcowej w intencji misji, a także przygotowaliśmy HERBATKĘ MISYJNĄ jako znak miłości i wsparcia dla pracy misyjnej. Nasi parafianie składali ofiary płynące z dobroci Serca dla misji.
Składamy Wszystkim za okazane wsparcie SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ