SIERPIEŃ 2018

powszechna: Aby wielkie wybory ekonomiczne i polityczne chroniły rodziny jako skarb ludzkości.

Odwiedza nas 41 gości oraz 1 użytkownik.

Wystawa Misyjna w Katedrze Wrocławskiej

wystawa_1

Zapraszamy do Wrocławskiej Katedry, gdzie w jednej z wież znajduje się wystawa misyjna pt. "Sztuka i Misje", będąca owocem wieloletniej pracy misyjnej księdza kanonika Tadeusza Farysia, głoszącego Radosną Nowinę w wielu krajach Afryki. Kolekcja zdjęć i afrykańskich eksponatów stanowi ekspozycję stałą, którą można podziwiać w drodze na taras widokowy na szczycie katedralnej wieży, co może przybliżyć odwiedzającym temat misyjnego powołania Kościoła.

Rozmowa z Autorem wystawy na stronie Radia Rodzina pod poniższym linkiem

images/wystawa_d_01.jpg   images/wystawa_d_02.jpg   images/wystawa_d_03.jpg   images/wystawa_d_04.jpg   images/wystawa_d_05.jpg   images/wystawa_d_06.jpg

images/wystawa_d_07.jpg   images/wystawa_d_08.jpg   images/wystawa_d_09.jpg   images/wystawa_d_10.jpg   images/wystawa_d_11.jpg   images/wystawa_d_12.jpg

Fot. Roman Faryś