wrzesień

• Intencja powszechna: Ekologicznie zrównoważony styl życia
    Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Referat Misyjny Świdnickiej Kurii Biskupiej organizuje w dniu 11 stycznia 2013 r. (sobota) V Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych w parafii pw. św. Antoniego w Pieszycach.  Do udziału w tym misyjnym wydarzeniu zapraszamy wszystkie grupy kolędnicze oraz tych, którzy pragną rozpalić w swym sercu gotowość niesienia pomocy rówieśnikom z krajów misyjnych. W programie między innymi Eucharystia pod przewodnictwem JE ks. bpa Ignacego Deca, jasełka, spotkanie z misjonarzami oraz wspólne kolędowanie i zabawa.

Godz. 9  - Przyjazd i rejestracja grup

Godz. 9,30 - Prezentacja grup kolędniczych,

Godz. 10.00 - Jasełka,

Godz. 11.00 - Eucharystia

Godz. 12.00  - Poczęstunek

Godz. 12.30 - Spotkanie z młodymi misjonarkami z Boliwii i Ghany

Godz. 13.15 - Ogłoszenie wyników konkursu - rozesłanie

Prosimy, aby uczestnicy zabrali ze sobą obuwie zmienne.

Uczestnicy spotkania proszeni są o przyjazd w strojach kolędniczych  z gwiazdą. W tym dniu odbędzie się również konkurs na najpiękniejszą skarbonkę kolędniczą. Jury będzie brać pod uwagę pomysłowość i oryginalność w wykonaniu skarbonki oraz ciekawy sposób zaprezentowania się grupy kolędniczej. Uczestnicy powinni, zaśpiewać jedną zwrotkę kolędy, o ile możliwe, z akompaniamentem muzycznym.

Opiekunów prosimy o zgłoszenie grupy do udziału w spotkaniu w Referacie Misyjnym Świdnickiej Kurii Biskupiej w terminie do dnia 5 stycznia 2014 r. - telefonicznie 74 856 44 05, kom. 787 712 013 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla zgłoszonych przewidziana jest drożdżówka i herbata.